Neděle 27. 3. 2016 14.kolo

28.03.2016 11:11

Branky : 2. min Karel Škarka 0 : 1 Horák Libor srovnal po veliké chybě našich hráčů v osmé minutě na 1:1  v minutě patnácté hráč s číslem 10. utekl po dlouhém  nákopu bránkáře našim obráncům a nekompromisní ranou k tyči otočil stav utkání na 2:1.  Domácí stihli vstřelit do přestávky  ještě třetí branku a to když brankář domácích opět vyslal dlouhým nákopem hráče s číslem 10. Bartha Michala, který byl v tu chvíli nezastavitelný 3:1.  ( akce jako přes kopírák )

Druhá půle nepřinesla nic zajímavého, snad jen faul za který viděl hráč domácích Hladík Filip v 63. min červenou kartu.  Úzké a krátké hřiště + stále se zhoršující terén připomínal chvílemi pralesní ligu.  Naši hráči sice drželi balon vetšinu času na svých kopačkách, ale scházela jim myšlenka či zjednodušení hry..