Neděle 18. 10. 2015 Chyše - Fr.Lázně 6:5 (3:3) 150 diváků

23.10.2015 12:14

Fotbalisté obou celků připravili divákům nadmíru zajímavé utkání plné zvratů a obratů strhující až do posledního hvizdu pana sudího.. Naši fotbalisté bohužel nedokázali dodržet taktické pokyny pana trenéra Petra Uzla, který několikrát zdůraznoval, aby si nenechali vstřelit brzkou první branku..  Nicméně již ve 3.min šlo mužstvo domácích do vedení zásluhou  Erika Lauricha, který se bohužel za dalších 9.min mohl radovat z druhé vstřelené branky!  Kouč Petr Uzel okamžitě reagoval. Zamíchání sestavy naše kluky nakoplo, hra se vyrovnala a díky rychlosti a šikovnosti Václava Šimana naši kluci snížili ve 30.min na 2:1 o čtyři minuty později předvedlo duo Šiman Podlipský nekrásnější akci celého utkání, když Šiman patičkou přistrčil míč Podlipskému, který nekompromisní ranou do šibenice z dobrých 25 metrů nedal golmanovi domácích nejmenší naději. Mužstvo domácích na nic nečekalo a ihned reagovalo 35. minuta 3:2 střelec branky Lábrt Jaroslav. Jenomže naši borci nechtěli zůstat pozadu a ihned vrátili protiúder, když Karafiát Jan ve 36.min srovnal na 3:3 z dorážky.

Do šaten se tedy šlo za smírného stavu 3:3 ( diváci skandovali, nicméně třenéři už tak v pohodě nebyli ) :-)

Oba koučové vyčinili našim hráčům za nástup do utkání!!! Poslední slova vycházející z jejich úst před nástupem do druhého poločasu byla " Musíte si pohlídat začátek drůhé půle, pak se to bude špatně dohánět " Domácí postavili míč  do středového kruhu, rozhdočí hvizdem zahájil druhý poločas a po osmi vteřinách naši chlapci lovili balon ze své sítě! Střelec branky do té doby neviditelný Dronák Miroslav, který obranou projel jako nůž máslem. Po té nastala divoká desetiminutovka, kdy se hra začala přelévat ze strany na stranu. V 56.min srovnal z volného přímého kopu Vošmik Robert. Za pět minut se divákům připomněl Václav  Šiman, který opět utkání dohrával s bolestivou grimasou v obličeji krásnou individulní akcí z pravé strany, když si navedl míč na levou nohu ( jako Roben ) a snažil se brankáře překonat střelou na zadní tyč, brankář tuto střelu sice vytěsnil, ale k jeho smůle se míč odrazil přímo na kopačky Františka Nováka, který si jako zkušený matador věděl rady 56.min 4:5 Chýše působila nevyrovnaně, hráči se hádali mezi sebou. Nicméně jedno malé zaváhání našeho stopera, nás stálo drahé vyrovnání 69. min Miroslav Dronak 5:5 Opět následovaly minuty plné nepřesných přihrávek a po nedůrazném odkopu našeho beka nás v 83.min strestal Lábrt Jaroslav ranou z voleje. Naši už dokázali najít odpověd pouze v podobně nastřelné tyče Robertem Novákem v 88. minutě.