Fr.Lázně - Toužim 4:0 (4:0)

A - Tým stále neinkasoval a proti Toužimi předváděl velice pohledný fotbal. Již od úvodu utkání diktovali Kohouti tempo hry a do šancí se dostávali s lehkostí, což potěšilo oko nejednoho diváka. Už v první minutě se dostal do samostatného uniku Venca Šiman, který se pokoušel obstřelit brankáře na zadní tyč, ale bohužel mu zakončení nevyšlo podle představ. Skóre otevřel v sedmé minutě po rohovém kopu Jiří Hucl, který dostal v pokutovém území trochu více místa a parádní hlavičkou poslal Kohouty do vedení. V minutě šestnácté zvýšil na 2 : 0 Venca Šiman, který se ocitl opět úplně sám před brankářem hostů, kterého lehce přeloboval a svou druhou šanci s přehledem proměnil. Třetí branku přidal Martin Lukáč, který se ze zakončením vůbec nepáral a to když poslal balón do sítě přímím nártem na zadní tyčku. Do poločasu se ještě jednou trefil Václav Šiman. Ve druhé poločase diváci už sice žádnou branku neviděli, ale i tak Kohouti předváděli nátlakový fotbal a dostávali se do spousty zakončení. Nutno vyzdvihnout výkony tří hráčů. Prvním z nich byl Martin Lukáč, který měl velice povedený první poločas, také Jiří Hucl hýřil sebevědomím, byl velice silný na míči a skvěle četl hru. No a posledním z nich byl Lukáš Hibler, který z pozice pravého beka podal nadstandardní výkon. Od začátku do konce utkání ho bylo plné hřiště a svým spoluhráčům připravoval šanci za šancí.

Františkovy Lázně - Nové Sedlo 2 : 0 ( 0 : 0 )

Františkovy Lázně o víkendu sehrály své první mistrovské utkání s TJ Nové Sedlo, ve kterém ukořistily první tři body této sezóny. Kohouti sice zvítězili 2 : 0, ale výkon týmu jako celku byl velice nekompaktní. Již od prvních minut nastoupily do utkání obě nové posily Gregor Tomáš ( záložník ) a druhým zmiňovaným je Pavel Lorke ( stoper ) Své úlohy na hřišti po většinu času zvládaly, ale ne vždy bylo jejich řešení situací optimální. Po bezbrankovém a celkem nudném prvním poločase, se v poločase druhém začalo na hřišti jiskřit. První jiskru vykřesal žlutou kartou utkání Rychna Bedřich. Ve 49. minutě poslal Kohouty do vedení Jindřich Eisenreich krásnou technickou střelou z voleje šajtlí na zadní tyč . V 59. minutě dostal žlutou kartu Jiří Hucl, který v minulé sezóně patřil k oporám Františkových Lázní, ale první utkání sezóny se mu nevyvedlo podle představ. 63. minuta ovlivnila celé utkání, když pan sudí rozdal hned tři žluté karty většinou za protesty hráčů obou mužstev. Pelech Tomáš a kapitán hostů neudržel nervy na uzdě a v 83. minutě byl vyloučen za druhou žlutou kartu v utkání, což potrestal nestárnoucí Venca Šiman a zapečetil vítězství Kohoutů druhou brankou utkání.