AKTUALITY DOROST

Fr.Lázně - Toužim / Bečov 3 : 3 ( 2 : 1 )

STŘELCI : 2. Frýbl Filip, 45. Veselý Daniel, 62. Desort David - 2. Nový Pavel, 50. Nový Pavel, 65. Šašek František

Toužim/Bečov - Fr.Lázně 3:0 (2:0)

V neděli sehrál náš dorost velice důležité utkání na půdě Toužimi. Utkání bohužel nezvládl a byl odsunut na poslední místo tabulky.  Kohouti se trápí především v koncovce, brankových příležitostí si vypracovali mnohonásobně víc jak soupeř , ale ze žádné vsítit gól nedokázali.

UTKÁNÍ OČIMA ( Opory dorostu ) FILIPA MANNA

Měli jsme opravdu spoustu šancí dát gól, ale napadlo nám tam nic. Myslím si že jsme nehráli vůbec špatně, jen chyběl důraz a štěstí v koncovce.  Za týden s nimi budeme hrát odvetu na domácím stadionu a především si musíme dávat pozor na jejich rychlé brejky, ze kterých jsem inkasovali dva ze tří gólů. Dali nám ale i gól po jejich neodpískané ruce,  nepískli na nás faul v malém vápně... Také jsme rozehrávali minimálně dvanáct rohů a několik přímých kopů ze střední vzdálenosti, ze kterých šlo dát gól, ale vše bylo marné.... Malá průbojnost a malý důraz v pokutovém území asi rozhodoval. Pár šancí jsem měl i já, ale nepodařilo se, až s nimi budeme hrát doma pokusíme se ještě zlepšit, víc si nahrávat, víc střílet a pořádně bojovat, protože herně na ně máme, stejně tak jako polovinu týmu hrající Krajský přebor dorostu.

Sedlec - Fr.Lázně 0:2 (0:0)

Dorostenci v neděli odpoledne odehráli své další mistrovské utkání na hřišti Sedlce u Karlových Varů. Oba týmy byly citelně oslabeni o ty nejlepší hráče. Kohoutům scházel Jaku Komárek, který trpěl silnou alergii a také nejlepší střelec Ondřej Kubát, který utrpěl při utkání s Březovou poranění kolene a nejspíše pro něj sezóna předčasně skončila. Sedlec měl také několik zraněných a vykartovaných hráčů.  Utkání začalo v ostrém tempu, kdy se hra přelévala ze strany na stranu, ale nakonec to byly Kohouti, kteří postupem času měly více ze hry.  Nicméně celý první poločas kralovali brankáři na obou stranách.  Druhý poločas nabídl několik ostrých soubojů a jeden z nich byl posouzen jako penaltový. V 69. minutě měl Sedlec výhodu pokutového kopu, ale kapitán Krčma Roman branku přestřelil. V 72. minutě se role obrátily a i Kohouti dostali možnost zahrávat pokutový kop a to když zahrál jeden ze Sedleckých rukou v pokutovém území. Penaltu bez problému proměnil Hubáček Roman. Po té ještě v 82. minutě pojistil výhru kohoutů  z přímého kopu opět kapitán  Hubáček Roman, kterého bylo v tomto utkání plné hřiště. Nutno také vyzdvihnout výkon brankáře Františkových Lázní Pavla Křižana, který chvílemi čaroval.

Fr.Lázně - Hv.Cheb 0:2 (0:2)

Naši dorostenci se v sobotu 7.4. utkali s Hvězdou Cheb a bohužel derby nezvládli! Kohouti si v prvním poločase vypracovali hned několik gólových příležitostí, ale žádnou nedokázali proměnit. Což ve 24. minutě potrestal Kolář Rostislav který po smolném odrazu vsítil branku na 1 : 0. Na konci prvního poločasu odmítl vyrovnat Filip Mann, který se po rohovém kopu dostal k zakončení z první, ale bohužel branku minul jen o pár centimetrů. Také se zde potvrdilo staré pravidlo nedáš dostaneš ve 45. minutě zvýšil na 2 : 0 Lipka Martin, který se k druhé brance přimotal jako slepý k houslím. Druhý poločas se spíše jenom dohrával, kohoutům došly síly a od 70. minuty dohrávali o 10 lidech, když museli z utkání odstoupit hned tři hráči, kteří trpěli silnými křečemi.