O klubu Františkovy Lázně

Historie fotbalového klubu se oficiálně začala psát roku 1945, kdy byl založen pod názvem S.K. Františkovy Lázně. Písemné zmínky o fotbale ve Františkových Lázních před tímto datem hovoří pouze o jeho živelné a neorganizované podobě. Společný jmenovatelem však zůstává místo kde se fotbal hrál, tj.  místo kde dnes stojí náš svatostánek. Tak jak postupovala doba, měnily se i názvy našeho klubu. Od již zminovaného S.K. Františkovy  Lázně přes OSKP, TJ Slovan, TJ Lokomotiva, TJ Československé státní lázně až po současné Lázně FC.

Od roku 1950 probíhali a probíhají v různých etapách práce na zvelebení prostředí, ve kterém se fotbal ve Františkových Lázních hraje  hraje. Nadšením a nezištnou prací našich členů a příznivců se postupem těchto let podařilo vybudovat sportovní areál, který v širokém okolí, jen těžko hledá konkurenci a my jsme   právem hrdí na všechny jenž svou obětavou prací přispěli k tomu, čím se dnes můžeme pyšnit. Bohužel není možné je zde všechny za ta léta vyjmenovat, ale o to větší jim patří náš dík a vděk.

Františkovy Lázně v souladu s dlouhodobě uplatnovanou filozofií a vytvoření co nejlepších podmínek  pro výchovu mládeže a fotbal jako takový v současné době disponuje třemi přírodními travnatými hřišti velmi vysoké kvality a jedním UMT s umělým osvětlením. Samozřejmostí je kompletní technické a sociální zázemí vč. stylové - restaurace v areálu stadionu a to vše umístěné v nádherné přírodě v těsné blízkosti lázenské promenády.

Vzhledem k tomu, jak je v současné době ze strany státu a samosprávy o fotbal postaráno, jsme nuceni více než kdy dříve vyvíjet různé ekonomické aktivity, abychom i nadále mohli pokrýt náklady na činnost a proto vám nabízíme možnost pronajmout si náš areál v různých formátech a časech pro konání tréninkových kempů a soustředění, přípravných utkání, sezoních turnajů apod. Více na pronájmu sportovišt